Królowa Róż

Róża Avalanche+® z pewnością zasłużyła na ten przydomek, będąc klasą sama dla siebie. Ten współczesny klasyk pośród róż oferuje niespotykaną wielkość pąka, bajkową prezencję, najwyższą jakość i całoroczną dostępność. Nie dziwi więc fakt, że róże Avalanche+® regularnie zdobią wielkie przyjęcia takie jak królewskie śluby.


Róże Avalanche+® słyną ze swojego luksusowego charakteru, który pasuje zarówno do romantycznych, ślubnych kompozycji, jak i nowoczesnych aranżacji w stylu boho. Samodzielnie lub w otoczeniu innych kwiatów – róże Avalanche+® wyróżniają się dzięki wielkim, zawsze w pełni rozwiniętym pąkom. To niezwykłe, jak niezawodnie te róże dodają blasku każdemu dniu, każdemu bukietowi i każdej aranżacji florystycznej.


Jedną z wielu wybitnych cech Avalanche+® jest stała jakość, którą zapewnia wyselekcjonowane grono najlepszych hodowców. To jeden z powodów, dla którego Avalanche+® zdobyły tak wiele nagród. Poszukujący klasy, stylu, jakości i unikatowego piękna wybierają Avalanche+®, zawsze.

X